Mesaj gönder

Wuhan JOHO TEKNOLOJİ CO

Elektro-optik Kızılötesi Ürünler Üreticisi

Ana sayfa

Wuhan JOHO Technology Co., Ltd

Ben sohbet şimdi
Çin Wuhan JOHO Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Wuhan JOHO Technology Co., Ltd Sertifikalar
Şirketimiz 4 yıl boyunca JOHO ile işbirliği yaptı, bu süre zarfında joho'dan teknik ve ticari destek aldık, teşekkürler!

—— Muhammed

Joho ile iş yapmayı seviyorum, iyi iletişim çok fazla zaman ve zahmetten tasarruf etmeme yardımcı oldu, güncelleme yapıldıktan sonra bana yeni ürün göndermeyi unutma.

—— Bay Rodrigo Alcalde

Wuhan JOHO Technology Co., Ltd

Wuhan JOHO Technology Co., Ltd
Wuhan JOHO Technology Co., Ltd
Wuhan JOHO Technology Co., Ltd
Wuhan JOHO Technology Co., Ltd
Wuhan JOHO Technology Co., Ltd
Wuhan JOHO Technology Co., Ltd
Wuhan JOHO Technology Co., Ltd
Wuhan JOHO Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8
Fabrika 3 Fabrika 2
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : JOHO
No. Çalışanları : 40~99
Yıllık satış : 10,000,000-20,000,000
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 40% - 50%

Wuhan JOHO Technology Co, Ltd 2009 yılında kurulmuş, kızılötesi termal görüntüleme teknolojisine dayanan bir yüksek teknoloji firmasıdır. Joho, aşağıdan yukarıya doğru komple bir kızılötesi endüstriyel zincir inşa etti: çekirdek parçadan kapsamlı elektro optik kızılötesi izleme ve izleme sistemine.

Ürünlerimiz termal güvenlik kameraları, elektro-optik / kızılötesi arama ve takip sistemi (EO / IR arama ve takip sistemi) ve EO gözetim sistemi, gözetleme radarı, lazerli telemetre, fiber optik jiroskop, özel güç kaynakları (termal pil ve gümüş- çinko batarya Ag-zn batarya) ve OEM çözümleri, Müşteriye önemli bir avantaj sağlamak için Kişiselleştirilmiş ürün ve hizmetler. Ürünlerimizin yüksek kalitesi ve güvenilir performansından dolayı Joho ürünleri, farklı uygulamalar, güvenlik ve gözetim, kolluk kuvvetleri, deniz devriyesi, balıkçılık yönetimi, ölçme ve haritalama gibi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Wuhan JOHO , dünyanın en iyi profesyonel yetenek ve teknolojisini bir araya getiriyor, yüksek nitelikli uluslararası personele sahip. Yazılım geliştirmeden donanım tasarımına, sistem testlerinden teknik servislere, profesyonel ve teknik personel tarafından tamamlanır. Hubei Zhongxiang ve Wuhan Şehrinde, yurtiçinde ve yurtdışında yüksek öğrenim ve araştırma kurumlarının tanınmış kurumları olan iki Ar-Ge üssüne sahibiz, 30'dan fazla patent ve 15 yazılım telif hakkı, bir dizi temel teknolojik başarı ve uluslararası ileri düzeyde teknik göstergeler.

Aşağıdaki platformlara sahibiz: IR görüntüleme platformu, lazer telemetre ve görüntü işleme, tanıma ve görüntü izleme konularında büyük başarılar kazandıran sürekli dalga bandı radarları. Bu arada, Optik eksen tutarlılığı ve Optik eksen nokta hafızası kontrolü ile servo platform kontrolü askeri sınıf talebini karşıladı. İç yapı odası işlemi Bağlantı teknolojisi yeniliği, tek parça düzeni ve elektrik kabini, karmaşık ortam testinden ve müşteri çubuğu kontrolünden geçer.

Burma , Rusya, Suudi Arabistan, Mısır , Türkiye, Brezilya, Hindistan, kaliteli ürün performansı ve iyi bir üne sahip, ürünlerimiz sadece Çin'de başarılı satışlar değildir ve dünyada 120'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir . Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkelerde, ürünler büyük bir karşılama ve övgüye tabidir.

Amacımız basit: en iyi makineleri en iyi fiyatlarla satmak ve endüstri lideri müşteri hizmeti sunmak. Müşterilerimizin her birini kişisel olarak tanıyoruz ve işimizin en değerli kısmını nasıl keşfedeceğimizi biliyoruz, başkalarının hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için Wuhan JOHO.

Şirketimiz yeni ürünler geliştirmek için deneyimli üst düzey uzmanlardan oluşan bir grup çekmektedir. Bu, sadece marka ürünlerimizi tedarik etmemizi değil aynı zamanda işbirliğimizi genişletme talebi olarak OEM ve özelleştirilmiş çözümler sunmamızı sağlar.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Sorularınızı bekliyoruz ve sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim bilgileri
Wuhan JOHO Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Mrs. Tracey

Tel: 86-13152465800

Faks: 86-27-87196809

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin